Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 16:09
 
Meterislilerden Lalespor’a Ziyaret
Meterisliler Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Şekerli ve tribün lideri Yasin Yücel Nevşehir’in ilk ve tek spor sitesi www.lalespor.com internet sitesini ziyaret ettiler.
NEVŞEHİR BELEDİYESPOR Haberi
Meterislilerden Lalespor’a Ziyaret

 

 

Nevşehir’de Haberin Merkezi www.lalehaber.com haber sitesi bünyesinde hizmete başlayan Nevşehir’in ilk ve tek spor sitesi olan www.lalespor.com internet gazetesini Meterisliler Dernek Başkanı Mustafa Şekerli ve tribün lideri Yasin Yücel ziyaret ettiler. Lalehaber Genel Yayına Yönetmeni Zafer Ertosun ile bir süre görüşen Meterisliler Dernek Başkanı Mustafa Şekerli ve tribün lideri Yasin Yücel, Nevşehir’de yayın hayatına başlayan ve Nevşehir’in ilk ve tek spor sitesi olan www.lalespor.com internet gazetesinin Nevşehir’e ve spor camiasına hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

www.lalehaber.com internet gazetesi genel yayın yönetmeni Zafer Ertosun ziyaretlerinden dolayı Meterisliler Dernek Başkanı Mustafa Şekerli ve tribün lideri Yasin Yücel’e teşekkür ederken, Lalespor’un başta Nevşehir olmak üzere 3.Lig, Bölgesel Amatör Lig ve Nevşehir’de faaliyet gösteren tüm spor branşlarına yer vereceklerini söyledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meterislilerden, Lalespor’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı